Alior Bank Kredyt hipoteczny

Alior Bank prezentuje nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”

Alior Bank rozpoczął kampanię marketingową promującą nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”. Oferta skierowana jest do osób, które marzą o zakupie mieszkania w jednej z polskich metropolii. Kampania potrwa do połowy czerwca i będzie realizowana za pomocą różnorodnych kanałów komunikacji, takich jak radio, digital oraz oddziały i placówki partnerskie banku.

Atrakcyjne warunki kredytowania dla mieszkańców wielkich miast

„Własne M w Wielkim Mieście” to kolejna edycja specjalnej oferty kredytowej od Alior Banku. Klienci mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnych warunków cenowych przy zakupie mieszkania w jednym z wielkich miast w Polsce. Oferta umożliwia długi okres kredytowania, nawet do 35 lat, co pozwala na dopasowanie wysokości raty do indywidualnych możliwości finansowych kredytobiorcy. Dodatkowo, bank zapewnia ubezpieczenie na życie, dbając o bezpieczeństwo swoich klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla tej oferty wynosi 8,86%.

KONTAKT Z EKSPERTEM

Kampania marketingowa „zamieszkaj w miejskiej dżungli”

Magdalena Lewicka, Dyrektor Departamentu Marketingu Alior Banku, tłumaczy ideę kampanii: „Dżungla jest kolorowa, pełna życia, dynamiczna, tak jak wielkie miasto. W związku z tym w naszej kampanii startujemy z komunikatem „zamieszkaj w miejskiej dżungli”. Chcemy w ten sposób zwrócić się do osób, których marzeniem jest mieszkanie w centrum wydarzeń, które oferuje metropolia. Chcemy przekazać, że Alior Bank może pomóc w ich spełnieniu”.

Różnorodne kanały komunikacji w kampanii Alior Banku

Kampania „Własne M w Wielkim Mieście” będzie realizowana za pomocą różnorodnych kanałów komunikacji. W 12 miastach w Polsce zaplanowano emisję komunikatów w stacjach radiowych. Równolegle prowadzone będą działania w digitalu oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku. Oferta promocyjna będzie promowana również wewnętrznie wśród dotychczasowych klientów banku.

Podsumowanie

Nowa oferta kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście” od Alior Banku to atrakcyjna propozycja dla osób marzących o zakupie mieszkania w takich miastach jak: Łódź, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Rzeszów, Lublin, Poznań, Katowice, Kraków lub Warszawa i okolicach. Długi okres kredytowania, ubezpieczenie na życie oraz konkurencyjne warunki cenowe to główne atuty tej oferty. Kampania marketingowa, realizowana za pomocą różnorodnych kanałów komunikacji, ma na celu dotarcie do potencjalnych klientów i zachęcenie ich do skorzystania z oferty Alior Banku do 30 września 2024 r.

Jacek Grudniewski
Familybank.pl

Sprawdź także:

Brak odpowiedzi

Write a response