Szybkie pożyczki 2016

Jak przeprowadzić aktywację karty w Citi Handlowy?

Citi Handlowy to bank nowych rozwiązań i możliwości. Dzięki rozwiązaniom i produktom dopasowanym do potrzeb klientów zyskuje coraz większą popularność. W ofercie posiada konta bankowe dla osób prywatnych i firm, karty kredytowe, produkty inwestycyjne i ciekawe kredyty bankowe i pożyczki z atrakcyjnym oprocentowaniem. Bank Citi Handlowy działa na rynku stosunkowo krótko (powstał w 2001 roku wskutek połączenia Banku Handlowego i Citibank Poland SA). Spośród rachunków osobistych klienci najczęściej decydują się na Konto Osobiste Citi Priority, gdyż zapewnia nie tylko wygodę, ale i zapewnia szereg przywilejów i usług dodatkowych. Za darmo klienci zyskują bowiem wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie, internetowe przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty a także kartę do rachunku z naklejką zbliżeniową. Do konta wydawana jest także karta płatnicza MasterCard PayPass. To niewątpliwie upraszcza dokonywanie płatności za zakupy/usługi. Chip zapewnia ochronę i bezpieczeństwo środków. Płatności zbliżeniowe do określonej kwoty nie wymagają potwierdzania kodem PIN. Dodatkowo karta z PayPass umożliwia wypłatę w oznaczonych bezpłatną usługą Płać i Wypłacaj gotówki – za darmo.

Rzecz jasna, by w pełni korzystać z opisanych przywilejów i udogodnień należy aktywować kartę po jej otrzymaniu. Aktywacji dokonuje się w placówce banku lub za pośrednictwem CitiPhone. Dla klientów bank przygotował tez karty kredytowe, np. Citi Simpliciti. Nowi klienci mogą dysponować przyznanym limitem, nawet do 10000 zł za jedyne 20 zł miesięcznie. Po aktywacji klient może wykorzystać limit na dowolny cel, a przy założeniu, że wykorzysta całą kwotę miesięcznie będzie musiał spłacać ja przez rok po 853,33 zł. Jak w przypadku większości kart kredytowych obowiązuje w Citi okres bezodsetkowy – 56 dni, w jakim klient nie ponosi żadnych kosztów i odsetek od wykorzystanej kwoty kredytu.

W ramach usługi klienci mogą otrzymać naklejkę zbliżeniową, a także uczestniczyć w programach lojalnościowych, zyskując nawet do 50% zniżek w wybranych sklepach. Zaletą karty kredytowej Citi jest brak opłat za powiadomienia i SMS dotyczące informacji o braku spłaty zadłużenia. Kartę także należy aktywować przed użyciem, aby uzyskać nr PIN – za pośrednictwem infolinii CitiPhone lub bankowości internetowej Citi.

Aktualna oferta Citi Handlowy: