Kredyty MDM hipoteczne 2016

Play otwiera market ubezpieczeniowy

Firma Play zdecydowała się na poszerzenie swojej oferty o usługi ubezpieczeniowe, które nie są związane z jej główną działalnością, jaką jest telekomunikacja. Play Ubezpieczenia to nowa aplikacja dająca swoim abonentom dostęp do katalogu polis wybranych towarzystw ubezpieczeniowych. Czy Play może okazać się konkurencją dla agentów ubezpieczeniowych?

Aplikacja na smartfony jest bardzo intuicyjna, dzięki niej w bardzo wygodny i szybki sposób można wykupić dowolną polisę dopasowaną do potrzeb klienta. Opłaty będą doliczane normalnie do rachunku telekomunikacyjnego. Jest to na pewno bardzo wygodna opcja, bo można wykupić ubezpieczenie z dowolnego miejsca na świecie, taki zakup zostanie potwierdzony za pomocą kodu wysyłanego pod wskazany numer telefonu. Do wyboru jest obecnie 25 unikalnych produktów ubezpieczeniowych dostępnych w dwóch wariantach – standard oraz premium. Możemy skorzystać między innymi z polisy turystycznej, zdrowotnej, sportowej, motoryzacyjnej, mieszkaniowej, dostępne jest też Assistance domowe oraz OC w życiu prywatnym.

Jedno ubezpieczenie za darmo

Play przygotował dla swoich klientów również coś specjalnego – darmowe ubezpieczenie przez 12 miesięcy. Do wyboru mamy takie polisy jak:
– Wsparcie Prawne (bezpłatne konsultacje prawne),
– Gryzący Problem (przysługują bezpłatne badania na wykrycie boreliozy),
– Naprawy Domowe (można uzyskać pomoc fachowca w przypadku awarii sprzętu AGD).

Ubezpieczenia są dostępne póki co wyłącznie dla klientów indywidualnych, którzy korzystają z usług abonamentu w Play. Być może dlatego, że składki ubezpieczeniowe mają być doliczane do comiesięcznych rachunków telefonicznych. Tak, więc w przypadku wyboru ubezpieczenia nie będziemy musieli dbać o opłacanie składek, gdyż wszystkie opłaty będziemy mieć przedstawione na jednym rachunku, co wydaje się bardzo ciekawym i wygodnym rozwiązaniem.

Poznaj najlepsze produkty finansowe w Familybank.pl:
kredyty mieszkaniowe porównanie 2022
kredyty gotówkowe online w promocji
najlepsze konta osobiste 2020
lokaty promocje maj 2023